Vishay Dale CRCW251293R1FKEG
CRCW251293R1FKEG
Part No.:
CRCW251293R1FKEG
Datasheet:
CRCW251293R1FKEG.pdf
Description:
RES SMD 93.1 OHM 1% 1W 2512