Vishay Dale CRCW2512953KFKEG
CRCW2512953KFKEG
Part No.:
CRCW2512953KFKEG
Datasheet:
CRCW2512953KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 953K OHM 1% 1W 2512