Vishay Dale CRCW251295K3FKEG
CRCW251295K3FKEG
Part No.:
CRCW251295K3FKEG
Datasheet:
CRCW251295K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 95.3K OHM 1% 1W 2512