Vishay Dale CRCW2512976KFKEG
CRCW2512976KFKEG
Part No.:
CRCW2512976KFKEG
Datasheet:
CRCW2512976KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 976K OHM 1% 1W 2512