Vishay Dale CRCW2512976RFKEG
CRCW2512976RFKEG
Part No.:
CRCW2512976RFKEG
Datasheet:
CRCW2512976RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 976 OHM 1% 1W 2512