Vishay Dale CRCW251297K6FKEG
CRCW251297K6FKEG
Part No.:
CRCW251297K6FKEG
Datasheet:
CRCW251297K6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 97.6K OHM 1% 1W 2512