Vishay Dale CRCW251297R6FKEG
CRCW251297R6FKEG
Part No.:
CRCW251297R6FKEG
Datasheet:
CRCW251297R6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 97.6 OHM 1% 1W 2512