Vishay Dale CRCW25129K31FKEG
CRCW25129K31FKEG
Part No.:
CRCW25129K31FKEG
Datasheet:
CRCW25129K31FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.31K OHM 1% 1W 2512