Vishay Dale CRCW25129K76FKEG
CRCW25129K76FKEG
Part No.:
CRCW25129K76FKEG
Datasheet:
CRCW25129K76FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.76K OHM 1% 1W 2512