Vishay Dale CRCW25129M09FKEG
CRCW25129M09FKEG
Part No.:
CRCW25129M09FKEG
Datasheet:
CRCW25129M09FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.09M OHM 1% 1W 2512