Vishay Dale CRCW25129M10FKEG
CRCW25129M10FKEG
Part No.:
CRCW25129M10FKEG
Datasheet:
CRCW25129M10FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.1M OHM 1% 1W 2512