Vishay Dale CRCW25129M31FKEG
CRCW25129M31FKEG
Part No.:
CRCW25129M31FKEG
Datasheet:
CRCW25129M31FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.31M OHM 1% 1W 2512