Vishay Dale CRCW25129M53FKEG
CRCW25129M53FKEG
Part No.:
CRCW25129M53FKEG
Datasheet:
CRCW25129M53FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.53M OHM 1% 1W 2512