Vishay Dale CRCW25129M76FKEG
CRCW25129M76FKEG
Part No.:
CRCW25129M76FKEG
Datasheet:
CRCW25129M76FKEG.pdf
Description:
RES SMD 9.76M OHM 1% 1W 2512