Panasonic Electronic Components ERJ-8CWFR022V
ERJ-8CWFR022V
Part No.:
ERJ-8CWFR022V
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
ERJ-8CWFR022V.pdf
Description:
RES 0.022 OHM 1% 1W 1206