Panasonic Electronic Components ERJ-8CWFR039V
ERJ-8CWFR039V
Part No.:
ERJ-8CWFR039V
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
ERJ-8CWFR039V.pdf
Description:
RES 0.039 OHM 1% 1W 1206