Panasonic Electronic Components ERJ-8CWJR010V
ERJ-8CWJR010V
Part No.:
ERJ-8CWJR010V
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
ERJ-8CWJR010V.pdf
Description:
RES 0.01 OHM 5% 1W 1206