FAN23SV10MAMPX.pdf
FAN23SV10MAMPX.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Function | Step-Down | Step-Down | Step-Down | Step-Down | Step-Down |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Topology | Buck | Buck | Buck | Buck | Buck |
| OutputType | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 0.6V | 0.6V | 0.6V | 0.6V | 0.6V |
| Voltage-Output(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Current-Output | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| Frequency-Switching | 200kHz ~ 1.5MHz | 200kHz ~ 1.5MHz | 200kHz ~ 1.5MHz | 200kHz ~ 1.5MHz | 200kHz ~ 1.5MHz |