FAN23SV20MAMPX.pdf
FAN23SV20MAMPX.pdf
| OutputType | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 0.6V | 0.6V | 0.6V | 0.6V | 0.6V |
| Voltage-Output(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Current-Output | 20A | 20A | 20A | 20A | 20A |
| Frequency-Switching | 200kHz ~ 1MHz | 200kHz ~ 1MHz | 200kHz ~ 1MHz | 200kHz ~ 1MHz | 200kHz ~ 1MHz |