Vishay Dale IHLP6767GZER100M01
IHLP6767GZER100M01
Part No.:
IHLP6767GZER100M01
Datasheet:
IHLP6767GZER100M01.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 16.5A 12 MOHM SMD