Vishay Dale IHLP6767GZER1R0M5A
IHLP6767GZER1R0M5A
Part No.:
IHLP6767GZER1R0M5A
Datasheet:
IHLP6767GZER1R0M5A.pdf
Description:
FIXED IND 1UH 53A 1.46 MOHM SMD