Vishay Dale IHLP7575GZER100M5A
IHLP7575GZER100M5A
Part No.:
IHLP7575GZER100M5A
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHLP7575GZER100M5A.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 18.7A 9.96 MOHM H