Vishay Dale IHLP7575GZER1R5M51
IHLP7575GZER1R5M51
Part No.:
IHLP7575GZER1R5M51
Datasheet:
IHLP7575GZER1R5M51.pdf
Description:
FIXED IND 1.5UH 48A 1.62 MOHM HI