Vishay Dale IHLP7575GZER3R3M51
IHLP7575GZER3R3M51
Part No.:
IHLP7575GZER3R3M51
Datasheet:
IHLP7575GZER3R3M51.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 36A 3.34 MOHM HI