Vishay Dale IHLP8787MZER750M51
IHLP8787MZER750M51
Part No.:
IHLP8787MZER750M51
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
IHLP8787MZER750M51.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 12A 32.35 MOHM SM