LT3695IMSE-3.3#PBF.pdf
LT3695IMSE-3.3#PBF.pdf
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 3.6V | 3.6V | 3.6V | 3.6V | 3.6V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 1A | 1A | 1A | 1A | 1A |
| Frequency-Switching | 250kHz ~ 2.2MHz | 250kHz ~ 2.2MHz | 250kHz ~ 2.2MHz | 250kHz ~ 2.2MHz | 250kHz ~ 2.2MHz |