LTC3624IDD-3.3#TRPBF.pdf
LTC3624IDD-3.3#TRPBF.pdf
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 2.7V | 2.7V | 2.7V | 2.7V | 2.7V |
| Voltage-Input(Max) | 17V | 17V | 17V | 17V | 17V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| Frequency-Switching | 1MHz | 1MHz | 1MHz | 1MHz | 1MHz |