Vishay Dale Thin Film M55342E09B549ARWI
M55342E09B549ARWI
Part No.:
M55342E09B549ARWI
Manufacturer:
Vishay Dale Thin Film
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
M55342E09B549ARWI.pdf
Description:
RES SMD 549 OHM 0.1% 1W 2512