MO2CT521A750J.pdf
MO2CT521A750J.pdf
| Resistance | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms | 75 Ohms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| TemperatureCoefficient | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.236 Dia x 0.610 L (6.00mm x 15.50mm) | 0.236 Dia x 0.610 L (6.00mm x 15.50mm) | 0.236 Dia x 0.610 L (6.00mm x 15.50mm) | 0.236 Dia x 0.610 L (6.00mm x 15.50mm) | 0.236 Dia x 0.610 L (6.00mm x 15.50mm) |