NCP130BMX115TCG.pdf
NCP130BMX115TCG.pdf
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.15V | 1.15V | 1.15V | 1.15V | 1.15V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.15V @ 300mA | 0.15V @ 300mA | 0.15V @ 300mA | 0.15V @ 300mA | 0.15V @ 300mA |
| Current-Output | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| Current-Quiescent(Iq) | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (1kHz) | 80dB ~ 65dB (1kHz) | 80dB ~ 65dB (1kHz) | 80dB ~ 65dB (1kHz) | 80dB ~ 65dB (1kHz) |