PE0100WJ60160BJ1.pdf
PE0100WJ60160BJ1.pdf
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | P | P | P | P | P |
| Capacitance | 600 pF | 600 pF | 600 pF | 600 pF | 600 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) | 14000V (14kV) |
| TemperatureCoefficient | R85 | R85 | R85 | R85 | R85 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.937 Dia (100.00mm) | 3.937 Dia (100.00mm) | 3.937 Dia (100.00mm) | 3.937 Dia (100.00mm) | 3.937 Dia (100.00mm) |