Yageo RC1218FK-07453RL
RC1218FK-07453RL
Part No.:
RC1218FK-07453RL
Manufacturer:
Yageo
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Wide 1812 (4532 Metric), 1218
Datasheet:
RC1218FK-07453RL.pdf
Description:
RES 453 OHM 1% 1W 1812 WIDE