Vishay Dale RCWE2010R825DKEA
RCWE2010R825DKEA
Part No.:
RCWE2010R825DKEA
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
RCWE2010R825DKEA.pdf
Description:
RES 0.825 OHM 0.5% 1W 2010