RH5RL35AA-T1-FE.pdf
RH5RL35AA-T1-FE.pdf
| Voltage-Input(Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.5V | 3.5V | 3.5V | 3.5V | 3.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.053V @ 1mA | 0.053V @ 1mA | 0.053V @ 1mA | 0.053V @ 1mA | 0.053V @ 1mA |
| Current-Output | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA | 50mA |
| ControlFeatures | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |