Vishay Dale RLR32C1204GMBSL
RLR32C1204GMBSL
Part No.:
RLR32C1204GMBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RLR32C1204GMBSL.pdf
Description:
RES 1.2M OHM 2% 1W AXIAL