Vishay Dale RLR32C1R50GPBSL
RLR32C1R50GPBSL
Part No.:
RLR32C1R50GPBSL
Datasheet:
RLR32C1R50GPBSL.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 2% 1W AXIAL