Vishay Dale RLR32C2004GRBSL
RLR32C2004GRBSL
Part No.:
RLR32C2004GRBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RLR32C2004GRBSL.pdf
Description:
RES 2M OHM 2% 1W AXIAL