Vishay Dale RLR32C2204GRBSL
RLR32C2204GRBSL
Part No.:
RLR32C2204GRBSL
Datasheet:
RLR32C2204GRBSL.pdf
Description:
RES 2.2M OHM 2% 1W AXIAL