Vishay Dale RLR32C2704GMBSL
RLR32C2704GMBSL
Part No.:
RLR32C2704GMBSL
Datasheet:
RLR32C2704GMBSL.pdf
Description:
RES 2.7M OHM 2% 1W AXIAL