Vishay Dale RLR32C2R70GMBSL
RLR32C2R70GMBSL
Part No.:
RLR32C2R70GMBSL
Datasheet:
RLR32C2R70GMBSL.pdf
Description:
RES 2.7 OHM 2% 1W AXIAL