Vishay Dale RLR32C5R10GRBSL
RLR32C5R10GRBSL
Part No.:
RLR32C5R10GRBSL
Datasheet:
RLR32C5R10GRBSL.pdf
Description:
RES 5.1 OHM 2% 1W AXIAL