Vishay Dale RLR32C6R80GPBSL
RLR32C6R80GPBSL
Part No.:
RLR32C6R80GPBSL
Datasheet:
RLR32C6R80GPBSL.pdf
Description:
RES 6.8 OHM 2% 1W AXIAL