Vishay Dale RLR32C6R80GRBSL
RLR32C6R80GRBSL
Part No.:
RLR32C6R80GRBSL
Datasheet:
RLR32C6R80GRBSL.pdf
Description:
RES 6.8 OHM 2% 1W AXIAL