Vishay Dale RLR32C8R20GRBSL
RLR32C8R20GRBSL
Part No.:
RLR32C8R20GRBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RLR32C8R20GRBSL.pdf
Description:
RES 8.2 OHM 2% 1W AXIAL