Vishay Dale RWR71N51R1FSBSL
RWR71N51R1FSBSL
Part No.:
RWR71N51R1FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR71N51R1FSBSL.pdf
Description:
RES 51.1 OHM 2W 1% WW AXIAL