Vishay Dale RWR71S50R5BRS70
RWR71S50R5BRS70
Part No.:
RWR71S50R5BRS70
Datasheet:
RWR71S50R5BRS70.pdf
Description:
RES 50.5 OHM 2W 0.1% WW AXIAL