Vishay Dale RWR71S50R5BRS73
RWR71S50R5BRS73
Part No.:
RWR71S50R5BRS73
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR71S50R5BRS73.pdf
Description:
RES 50.5 OHM 2W 0.1% WW AXIAL