Vishay Dale RWR71SR147FSBSL
RWR71SR147FSBSL
Part No.:
RWR71SR147FSBSL
Datasheet:
RWR71SR147FSBSL.pdf
Description:
RES 0.147 OHM 2W 1% WW AXIAL