Vishay Dale RWR71SR249FSRSL
RWR71SR249FSRSL
Part No.:
RWR71SR249FSRSL
Datasheet:
RWR71SR249FSRSL.pdf
Description:
RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL