Vishay Dale RWR71SR261FSRSL
RWR71SR261FSRSL
Part No.:
RWR71SR261FSRSL
Datasheet:
RWR71SR261FSRSL.pdf
Description:
RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL